Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Data ogłoszenia: 2023-11-16

Wynajem nieruchomości: Zielkowice

Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. w Łowiczu wynajmie nieruchomość zlokalizowaną pod adresem: Zielkowice, ul. Spokojna 33, 99-400 Łowicz, powiat łowicki, województwo łódzkie, działka nr 81/1.

Powierzchnia nieruchomości przeznaczonej pod wynajem wynosi około 85 arów. Na nieruchomości znajdują się zabudowania po byłej Stacji Unasieniania Loch. W skład zabudowań wchodzą budynki: chlewni, laboratorium z zapleczem socjalno-biurowym i gospodarczy o łącznej powierzchni użytkowej 1156 m2. Obiekt powstał w latach 2003-2005. Budynki charakteryzują się bardzo dobrym stanem technicznym.

Głównym pomieszczeniem nieruchomości jest hala chlewni. Wewnątrz chlewni znajdują się wygrodzenia metalowe – bez możliwości ich usunięcia. Układ funkcjonalny budynku uzupełnia zaplecze socjalne obejmujące: szatnie, umywalnie, WC, korytarz, pomieszczenia socjalno-biurowe.

Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 70. Obiekt jest dobrze zagospodarowany, ogrodzony, wewnątrz znajdują się utwardzone drogi i place, przed zabudową znajduje się parking z kostki betonowej dla kilkunastu samochodów.

Nieruchomość wyposażona jest w przyłącza do wszystkich podstawowych sieci infrastruktury technicznej: elektroenergetycznej, wodociągowo-kanalizacyjnej, sanitarnej ze zlokalizowaną na działce przepompownią, wentylacją mechaniczną, systemem alarmowym, CO i CWU z kotłowni olejowej w budynku laboratorium.

Całość jest zadbana i prezentuje się bardzo korzystnie.

Możliwość zawarcia umowy najmu na okres 3 lat.

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu: Marzena Płuska tel.: 517 446 308,

Agnieszka Lebioda tel.: 694 598 221.